
Èn nem szeretem ha sütőporos ezèrt csak fèl csomaggal raktam bele , azèrt nem olyan pufik. A recept hibátlan ezentúl igy fogom csinálni 😋💙

Kálmán Marianna @Mariann1992
Nagyon jól néznek ki <3 Köszönöm, hogy elkészítetted és nagyon nagy öröm, hogy bevált. :) Kellemes Ünnepeket :)



