Róbert petrovics
Róbert petrovics @196405PR
Először is köszönöm a receptet elsőre elég jól sikerült de már most rájöttem hogy Másfél centi vagy két centinek meg kell hogy legyen a tészta vastagsága meg egy csipetnyi só nál többet kell ehhez az adaghoz egy kávéskanálnyit nyugodtan bele lehet rakni még egyszer nagyon szépen köszönöm a receptet finom lett