Elkészítés
- 1
A sárga tésztához a tojássárgákat a cukorral habosra verjük, majd a meleg vizet és az olajat apránként hozzáadjuk.
- 2
Beleszitáljuk a sütőporral elkevert lisztet.
- 3
A tojásfehérjéket habbá verjük és a masszába óvatosan beleforgatjuk. A tésztát 22*32 cm tepsibe 175 fokon sütjük tűpróbáig.
- 4
A barna tésztát is így készítjük el.
- 5
A krémhez a tejjel elkevert pudingokat folyamatos keveréssel sűrűre főzzük. A vajat a porcukorral habosra keverjük, és a kihűlt pudinggal krémesre kavarjuk. 3 részre osztjuk.
- 6
A kihűlt tésztákat 2-2 lapba vágjuk,majd megtöltjük. Barna lap - krém - sárga lap - krém - barna lap - krém - sárga lap - krém.
- 7
A csokit vízgőz felett felolvasztjuk beleöntjük az olajat és ráöntjük a sütinkre. Jó étvágyat hozzá
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/10959411



Szöveges kommentek