Franciasaláta kicsit feltúrbózva

A sima franciasalátát nem szeretem.. Kitaláltam, hogy hátha valami extrával szeretni fogom.. Nem csak zöldség íze lesz a salinak... Így is lett 😉
Franciasaláta kicsit feltúrbózva
A sima franciasalátát nem szeretem.. Kitaláltam, hogy hátha valami extrával szeretni fogom.. Nem csak zöldség íze lesz a salinak... Így is lett 😉
Elkészítés
- 1
A franciasalátát és a tojást felrakom főni!
- 2
Ez idő alatt a a tejfölt kikeverem a majonézzel, mustárral, cukorral és borssal.(mindenki ízlés szerint rakja.. én édesebben szeretem így több porcukrot raktam bele).
- 3
Az almát meghámozom, felkockázom. Az uborkát félbe vágom majd ezt is kockázom. Belekeverem a tartármártásféle keverékbe.
- 4
A tojás, ha megfőtt megpucolom, kis kockákra vágom. A franciasalátát pedig leszűröm, lecsepegtetem. Majd ezt is hozzá keverem.
- 5
Hűtőbe rakom. Majd ha lehűlt tálalom. :) jó étvágyat hozzá mindenkinek 😘
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek



Szöveges kommentek