Szendvics kenyér

Szendvicsnek , piritósnak , bundáskenyérnek , vagy csak úgy!
Nem olyan mint a sima kenyér , puha a héja , de nagyon finom! :)
Szendvics kenyér
Szendvicsnek , piritósnak , bundáskenyérnek , vagy csak úgy!
Nem olyan mint a sima kenyér , puha a héja , de nagyon finom! :)
Elkészítés
- 1
Felfuttatjuk az élesztőt. 1 dl langyos tejbe 1 kk cukor, belemorzsoljuk az élesztőt, elkeverjük, teszünk bele az átszitált lisztből elvéve 1 ek lisztet, elkeverjük, tetejét megszórjuk szintén 1 ek liszttel. Megvárjuk míg felfut.
- 2
Lisztbe beletesszük a maradék cukrot, sót, a felfuttatott élesztőt, a maradék tejet, a 2 ek olajat. A vizet folyamatosan adagolva egy kicsit lágyabb tésztát dagasztunk, majdnem ragadósat. A dagasztótálat átkenjük pici olajjal, beletesszük a kidagasztott tésztát, tetejét is lekenjük olajjal. Letakarva kb. duplájára kelesszük.
- 3
Lisztezett deszkára tesszük kézzel laposra nyomkodjuk ujjainkkal, kihúzzuk laposra kb. mint a sütőedényem mérete (30 cm x 10 cm) Szélinél fogva feltekerem, a hajtásnál jól belenyomkodom az ujjaimat. Sütőformát kikenem olajjal, beletesszük a tésztát. Letakarva tovább kelesszük fél-egy órát.
- 4
Mikor már jól megkelt, tetejét lespriccelem langyos vízzel, és sütőben alsó + felső sütésen 180 fokon 30-35 percig szép pirosra sütöm. Mikor megsült kiborítom a formából és rácson hagyjuk teljesen kihűlni.
- 5
Jó étvágyat!
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek










Szöveges kommentek