Elkészítés
- 1
A krumplikat egészben megfőzzük. Ha megpuhultak akkor hűtjük egy picit, majd megpucoljuk és kb. fél centis karikákra vágjuk.
- 2
A tálat kikenjük a növényi margarinnal. Alulra egy réteg krumpli kerül, a gabonakolbászt rámorzsoljuk, majd jöhet a növényi tejföl (én a dr. Oetkeres Creme vegat használtam). A tetejét megszórjuk fekete sóval. Így folytatjuk amíg van alapanyagunk. A legfelső réteg krumpli és tejföl legyen.
- 3
180 C fokon kb. fél órát lefedve sütjük, utána kb. 15-20 percig fedő nélkül.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/13679094












Szöveges kommentek