Elkészítés
- 1
A gombát megtisztítjuk és felvágjuk cikkekre. (ízlés szerint). Egy fazékba beletesszük a gombát és felöntjük 1 dl vízzel. Hozzáadjuk a fokhagymát, (amit előtte meg tisztítunk majd fokhagyma nyomon át nyomunk) a vegetat, majd puhára főzzük a gombát.
- 2
Ha puha a gomba lehúzzuk a tűzről és felöntjük a tejszínnel majd hozzákeverjük a lisztet.
- 3
Visszatesszük a tűzre és fél főzzük a tejszínnel. Ha fel főtt hozzáadjuk a piros paprikát. (lehet kicsit érdekes recept :) de én így szoktam csinálni és nagyon finom kis öntet lesz belőle) rizshez, tésztához is nagyon finom csirke mellre vagy akár rántott húsra is kitűnő választás. Jó étvágyat hozzá. :)
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/13685431







Szöveges kommentek