Elkészítés
- 1
A krumplit meghámozom, megmosom, karikára vágom (nem főzöm meg).
- 2
A tojásokat megfőzöm, majd szeletelem. A kolbászt is karikára vágom.
- 3
Tepsibe öntök egy kis olajat, majd rétegezem a krumplit, tojást, kolbászt. Tetejére krumpli kerül. A rétegeket sózom, borsozom. A végén lekenem tejföllel.
- 4
Alufóliával letakarom, majd előmelegített sütőben kb. 180 C fokon elkezdem sütni, majd 1 óra elteltével leveszem róla a fóliát és magasabb hőfokon tovább sütöm, míg aranybarna színt nem kap a teteje.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/13938424









Szöveges kommentek