Elkészítés
- 1
2 dl szójatejet alacsony lángon elkezdünk melegíteni, közben összetörjük a csokikat.
- 2
Ha elkezd gőzölni a szójatej beletesszük a csokikat és habverővel addig keverjük amíg fel nem olvad.
- 3
Utána hozzáadjuk a maradék szójatejet és a növényi tejszínt. Vigyázzunk hogy ne forrjon fel. Végül belerakjuk a sót, összekeverjük és bögrébe töltjük. Egészségetekre!
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/13977010










Szöveges kommentek