Elkészítés
- 1
Az élesztőt felfuttatjuk cukros tejben. Hozzáadjuk a többi hozzávalót, gyúrjuk, amíg el nem érjük a megfelelő állagot.
- 2
1 órára pihentetjük hűtőben a tésztát.
- 3
A hűtőből kivéve meghajtogatjuk, majd kinyújtjuk a tésztát. Szaggatóval tetszőleges méretűre szaggatjuk.
- 4
Tepsibe tesszük, tojássárgájával lekenjük, majd sajtot szórunk rá.
- 5
180 C fokon aranybarnára sütjük.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/14382934




Szöveges kommentek