Elkészítés
- 1
Egy lábasban olívaolajat melegítünk, majd a cukrot karamellizáljuk benne.
- 2
Ha már elég barna, hozzáadjuk az apróra vágott vöröshagymát, fokhagymát. Kissé megpirítjuk és mehet is hozzá a felkarikázott zöldség, fűszerezzük.
- 3
Felöntjük annyi vízzel ami pont ellepi, ekkor hozzáadjuk a mustárt és a citromlevet. Puhára pároljuk, ha szükséges újra felöntjük vízzel.
- 4
Ha megfőtt, összeturmixoljuk, visszaöntjük a lábasba és felöntjük annyi vízzel, hogy krémes állagot kapjunk.
- 5
Ismét felforraljuk, tejszínezzük, ha kell utána ízesítünk. Bármivel fogyaszthatjuk, én tésztával szeretem a legjobban. Jó étvágyat!
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/14766008

















Szöveges kommentek