Cukormentes sült mákos-diós palacsinta 😋

A receptet a Fit cinnamontomi oldalán találtam. Nagyon egyszerű finomság, amit bűntudat nélkül fogyaszthatunk. Összesen 4 palacsinta lesz a hozzávalókból. A szénhidrát tartalma kevés, ellenben a fehérje tartalma magas ☺️
Egy palacsinta kb. 300 Kcl-t tartalmaz.
Utólagos kiegészítés: a csak diós ízlett a legjobban.
Cukormentes sült mákos-diós palacsinta 😋
A receptet a Fit cinnamontomi oldalán találtam. Nagyon egyszerű finomság, amit bűntudat nélkül fogyaszthatunk. Összesen 4 palacsinta lesz a hozzávalókból. A szénhidrát tartalma kevés, ellenben a fehérje tartalma magas ☺️
Egy palacsinta kb. 300 Kcl-t tartalmaz.
Utólagos kiegészítés: a csak diós ízlett a legjobban.
Elkészítés
- 1
A palacsintatésztát összeállítom a szokásos módon és kevés kókuszolajban kisütöm mind a 4 darabot. A sütőt elkezdem felmelegíteni 180 C fokra.
- 2
A palacsintákat vékonyan megkenem a mandulakrémmel majd ráhintem a tölteléket. Én vegyesen (25-25 gramm) tettem a diót és mákot, de külön-külön (csak diós, csak mákos) is tökéletes. Felcsavarom őket.
- 3
Ezután egy hőálló tálban egymás mellé fektetem őket.
- 4
Az öntetet is összeállítom, végül ráöntöm a palacsintákra.
- 5
180 C fokon alsó-felső sütésen 30 percig sütöm.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek











Szöveges kommentek