Печивко на олії
Кроки
- 1
Борошно+какао+ цукор+яйця+олія+погашена сода
- 2
Сода 0.5 ч.л гасила оцтом "королівський смак",
не рекламую, просто було море моментів, коли гасила дешевим оцтом і потім не могла їсти, так як відчувала присмак соди.Цей оцет просто ще ні разу не підвів у випічці.
- 3
Сьогодні я не збивала яйця окремо з цукром.
А всі інгредієнти поклала до миски і замісила тісто.
Було цікаво, що то буде.
Але вийшло добре. - 4
На дечку зробила кульки
І розплескала їх денцем стопки
В серединку можна покласти густе варення.Я робила і такі і такі
- 5
- 6
Взагалі я люблю какао "Мрія", але не було ніякого, то взяла оттаке.
Різниця дуже велика і смак теж. - 7
Господині, я не притримуюсь чітких доз, я керуюся інтуїтивно.
Тобто,
якщо бачу мало рідини, линула більше олії. - 8
Виходить сухеньке, хрустке.
Я печу при температурі 180 градусів.
Якщо духовка добре розігріта, то 10 хвилин вистачає щоб спекти.
Ключові слова
Схожі рецепти
Більше рецептів












Коментарі