Elkészítés
- 1
1dl langyos tejben az élesztőt felfutattam majd az apróra vágott hagymát kevés olajon megfonnyasztottam majd darálthúst fehéredésig pirítottam.
- 2
A fehér húshoz hozzádtam a gulyáskrémet pirosaranyat borsot a sűrített paradicsomot és a füszerpaprikát kicsit árpiritottam őket együtt majd felöntöttem annyi vízzel ami épphogy ellepi. Forrás után takarékra raktam hozzáadtam a gombát és főztem tovább kicsit és még utána is fűszereztem.
- 3
Az élesztő felfutott hozzádtam a tojást a maradék tejet a vizet az olajat majd géppel ősszekevertem majd a lisztet is hozzáadva olyan közép sűrű tésztát kaptam.
- 4
Mikor a hús megfőtt akkor a tejszínt elkevertem a liszttel a hokiegyenlítés után hozzákevertem a raguhoz pár percig még összerottyogtattam és kész is lett.
- 5
A palacsintátsütőt felhevítettem és meròkanálnyit a serpenyòbe elegyengettem mindkét felét megsütöttem és ezt addig játszottam el még a tészta el nem fogyott.
- 6
Egy tepsi aljában raktam egy kis ragut és rá 2 palacsintát igazából úgy rendeztem el a sztorit mintha lasagnét csinálnák mikor minden elfogyott megszórtam reszelt sajttal és ment a sütőbe.
- 7
Sokáig nem kellet sütni csak addig volt a sütőbe még a sajt aranybarna nem lett. Hagytam hűlni, csak így simán vagy tejföllel megkenve is tökéletes. Jó étvágyat
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
























Szöveges kommentek