Elkészítés
- 1
A hús és a krumplit felkockáztam a hagymát felszeleteltem és a franciasaláta alappal együtt befűszereztem alaposan összekevertem egy tepsibe raktam aláöntöttem az alaplevet és lefoliázva a sütőbe raktam.
- 2
Mikor kezdett megérkezni fűszeres illat kivetettem megnéztem és már szinte minden készre párolodott megszórtam a keményitővel hogy sürübb szaft legyen alatta, alapos keverés és visszaraktam "pirulni".
- 3
Olyan nagy piritást nem kapott a zöldségek és a hús is puha szaftos maradt a keméynitőtöl a szaft is "kocsonyás" lett. Nem tudom milyen fűszert találtam de elég intenzív íze lett kis csipőseggel. Jó étvágyat
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/15964977











Szöveges kommentek