Elkészítés
- 1
A felkockázott hagymát kevés zsiradékon megfonnyasztottam majd a húst fehéredésig pirítottam és hozzá dobtam a fagyóból a gombát és addig pirítottam még ki nem olvadt.
- 2
Miután a gomba kiolvadt beízesítettem a gulyáskrém pirosarany bors paprika kombóval egész sok folyadékot engedett így nem kellett alá pluszban önteni. Kis lángon pároltam tovább.
- 3
A hús már szinte 98 százalékban megfőtt, akkor csináltam egy besamel mártást, a vajat kiolvasztottam a lisztet lepirítottam rajta és a tejet adagolva hozzá sűrűbb mártást csináltam majd sóztam borsoztam és reszeltem bele kis szerecsen diót is.
- 4
Mire a mártás elkészült addigra a ragu is összekevertem őket egymással, bár a hús az nagyon zsíros volt így a java zsírt azt le kellett róla mernem, végül a nokedlit is hozzá kevertem majd bele egyengettem egy tepsibe ráterítettem a sajtokat és ment a sütőbe.
- 5
Addig volt a sütőben még a sajt ráolvadt és lett egy kis színe. Elég tömény vad íze lett el is nyomta a fogyasztót jó étvágyat
Hasonló receptek
További ajánlott receptek

















Szöveges kommentek