Sült paradicsom

Ezt a receptet az interneten találtam, nagyon finom. Aki sok olaszos ételt készít annak ajánlom.
Sült paradicsom
Ezt a receptet az interneten találtam, nagyon finom. Aki sok olaszos ételt készít annak ajánlom.
Elkészítés
- 1
A paradicsomot jól megmosom felaprítom.
- 2
A hagymákat megtisztítom. A vöröshagyát kockára a fokhagymát gerezdekre szedem.
- 3
A fűszereket a saját kertemből szedtem. Oregánó, bazsalikom, rozmaring és kakukkfű. Ezeket jól átmostam.
- 4
Egy mély gáztepszibe öntöttem az olivaolajt majd erre a paradicsom a hagymák a só a cuko és a fűszerek.
- 5
Ezután jön a piszkor munka mert az egészet kézzel összekertem. Majd 200 fokra előmelegített sütőbe tettem 2 órahosszára.
- 6
Mikor letelt a két óra kivettem és átöntöttem egy lábasba összeturmixoltam és feltettem még főni. Jól felforraltam és még után ízesítettem / só, bors, fűszerek, cukor /
- 7
Forrón üvegekbe töltöttem és lezárás képen a tetejére öntöttem olívaolajat és lezártam. Pulton hagytam kihűlni és utána mehet a helyére.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek













Szöveges kommentek