'Sajtkenyér' 🧀

K-H. Erika @kh_erika
Kenyérhelyettesítő gyanánt próbáltam ki, a gyerekeknél is nagy sikert aratott.
'Sajtkenyér' 🧀
Kenyérhelyettesítő gyanánt próbáltam ki, a gyerekeknél is nagy sikert aratott.
Elkészítés
- 1
A sütőt bekapcsolom 200 fokra, alsó-felső sütésre.
- 2
A reszelt sajtot összekeverem a tojással, liszttel és sóval.
- 3
Szilikonlapra ráteszem és egy lapát segítségével téglalap alakúra formázom, kb. fél centi vastagságúra. Megszórom a szezámmaggal.
- 4
Sütőbe helyezem és 10 perc alatt aranybarnára sütöm.
- 5
Pár percet hűlni hagyom, majd igény szerint darabolom, vágom.
- 6
Tejfölös mártogatóssal is kiváló, de a gyerekeknek reggelihez/vacsorához is kitűnő kenyérhelyettesítő.
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/16544123









Szöveges kommentek