Elkészítés
- 1
Bármilyen formában lehet, de nekem ez volt kéznél. A csokit lobogó vízben olvasztottam meg.
- 2
Az olvadt csoki nagyját a formába öntöttem és kenő tollal kentem az oldalára is és hagytam hogy meghűljön. A lekvár kivételével mindent habverővel össze dolgoztam (a túrót botmixereztem mert túlságosan darabos volt) és bele öntöttem a formába a felét. Közepében hosszanti irányban raktam bele az eperlekvár. Rá ment a maradék túró és az olvasztott csoki. 3 órára rakjuk a hűtőbe.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/16933475




Szöveges kommentek