Elkészítés
- 1
A szőlőt le szemezzük és 3 vízből alaposan meg mossuk. A cukorból és a vízből szirupot főzünk egy késhegynyi citromsavval. Az üvegbe félig rakjuk a szőlőt (¾ ig is lehet ha valaki inkább a gyümölcsöt szereti mint a levét) rá öntsük a cirupot. Én egy régi fazékban dunsztoltam ki, majd le zártam és száraz dunsztba raktam míg ki nem hűlt.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/17050818




Szöveges kommentek