Elkészítés
- 1
A piskótát a szokásos módon megsütöm. 180 C fokon 20-25 percig bár ez sütő függő.
- 2
Krémet mixerrel jól kikeverjük. Ki szeszünk belőle egy keveset a díszítéshez (kb. 2 ek), majd a maradék krémbe bele morzsoljuk a piskótát. Alaposan el keverjük benne.
- 3
14 db golyót formáunk belőlük (7 nagyot +7 kissebbet). 1 db hurkapálcára szúrunk 2 golyót. Előbb a kissebbet amit teljesen átszúrunk, majd a nagyott amit csak addig hogy ne csússzon le róla. A maradék 6-al ugyan így járunk el. Kb. 40-50percig (míg megdermed) a fagyóba rakjuk.
- 4
A csokit vízgőz fölött megolvasztjuk, belekeverjük az olajat. Egy kanál segítségvel a hurkapálcás golyókra folyatjuk és hagyjuk meghűlni. A mardék krémbe szinezéket rakunk és ki díszítjük.
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/17179871




Szöveges kommentek