"Vörös bársony" pöffeteg
Ajánlott gumikesztyűt húzni az ételfesték miatt.
Elkészítés
- 1
A tejet, tojást és festéket egy tálban kézi habverővel eldolgozzuk. Majd mehet bele minden más. Egy spatulával dolgozzuk össze. 40percre rakjuk a hűtőbe. Golyókat formáljunk belőlük. Előbb a cukorban majd a porcukorban forgassuk meg és tegyük a tepsibe. Hagyjunk távolságot egymástól. 180 C fokos előmelegített sütőben süssük 10-18 percig a golyók méretétől függően. A sütőből kivéve puha lesz de mire ki hűl megdermed.
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/17200667




Szöveges kommentek