Crinkles
Omlós süti kávéhoz, karácsonyra vagy csak úgy! ;)
Elkészítés
- 1
Felolvasztjuk a vajat és a csokit forró víz felett.
- 2
Hagyjuk kicsit kihűlni majd hozzá keverjük a kristálycukrot, tojást és a vanília eszenciát. Szép simára kikeverjük és hozzá adjuk a lisztet amibe bele kevertük a sütőport.
- 3
Amint kész hűtőbe rakjuk legalább 3 órára de jobb egész éjjelre. Mikor teljesen kihűlt a hűtőben akkor kisebb golyókat csinálunk belőle, és először a kristálycukorba majd a porcukorba mártjuk.
- 4
180 -200 C fokra melegítjük a sütőt és kb. 10 percig sütjük. Sok sikert, Isteni :)
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/1926507




Szöveges kommentek