Londoni szelet
Fiatal asszony koromban találtam ezt a receptet.
Elkészítés
- 1
Tojássárgáját, cukrot és a vajat habosra keverem.
- 2
Hozzá keverem a sütőporral kevert lisztet.
- 3
Vizes kézzel a tepsibe szétnyomkodom a tésztát
- 4
180 C-on félig elősütöm.
- 5
A tojás fehérjét felverem, hozzáadom a cukrot és tovább verem, míg jó sűrű lesz.
- 6
Hozzá keverem a diót.
- 7
A félig megsült tésztát megkenem lekvárral.
- 8
Majd a diós habbal.
- 9
Visszateszem sülni.170 C-on kb 30 perc.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/2200274













Szöveges kommentek