🧀🥓Bacon-Cheese Gofri 🧇❤️🍳

Nem is tudom, miért nem készítettem eddig sósan gofrit?! De most a család nagy kedvence lett, kiadós reggeli kerekedett belőle!
•Ilyen kicsiket sütve, egyesével kicsit időigényesebb de mindent megér, mikor a kiscsaládom elé teszem és látom, milyen kedves Nekik ez a gesztus! 🥰
A spárgát meg annyi receptem közt megtaláljátok, sokféle módon elkészítve, hogy onnan bátran szemezgetgettek! 😉
🧀🥓Bacon-Cheese Gofri 🧇❤️🍳
Nem is tudom, miért nem készítettem eddig sósan gofrit?! De most a család nagy kedvence lett, kiadós reggeli kerekedett belőle!
•Ilyen kicsiket sütve, egyesével kicsit időigényesebb de mindent megér, mikor a kiscsaládom elé teszem és látom, milyen kedves Nekik ez a gesztus! 🥰
A spárgát meg annyi receptem közt megtaláljátok, sokféle módon elkészítve, hogy onnan bátran szemezgetgettek! 😉
Elkészítés
- 1
Előkészítek és kimérek mindent. A bacont kisütöm zsírjára.
- 2
A lisztet megfűszerezem. A tejben elkeverem a tojásokat.
- 3
A tejhez hozzáadom a bacon zsírját / vagy a 2 ek étolajat, majd hozzákeverem a liszthez az egészet. Beleforgatok kb. 8 dkg-ot a reszelt sajtból. Hozzáforgatom a bazsalikomot is.
- 4
Az első sütés nem sikerült jól, (2 db) így azokat apróra törve jól megpirítottam
és a tükörtojásokat ráütöttem.
Sütés után, ropogott benne. - 5
Készítettem hozzá még spárgát és friss paradicsomot szeltem mellé.
Maradék reszelt sajtot is mellé teszem. - 6
Mindennel elkészültem, forrón tálalom és már lehet is enni! Egy finom kávéval kínálva, szuperul indul a reggel!
Jó étvágyat! ❤️
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek



















Szöveges kommentek