Elkészítés
- 1
A tésztát kissedbb darabokra vágjuk és serpenyőben vajon aranybarnára pirítjuk. Ha kihűlt összekeverjük a pisztácia krémmel és a tahinivel. Sűrű masszát kell kapnunk. Hűtőbe rakjuk. A csokit vízgőz fölött megolvasztjuk. Ha akarjuk díszíteni a csokit most tegyük meg.
- 2
(Kevés fehér csokit megolvasztottam és a formába csepegtettem. Mivel sok lett a maradékot a tejcsokihoz kevertem, tegyük a hűtőbe.) Az olvasztott csokiből a forma aljára és oldalaira is kerüjön. Rakjuk hűtőbe kb. fél órára. Mikor megdermedt megtöltsük a pisztáciás krémmel ne sajnáljuk (állítólag az a jó ha sok benne a töltelék).Az olvasztott csoki másik felét öntsük rá a tetejére. 1órára rakjuk a hűtőbe, majd óvatosan vegyük ki a formából. JÓ ÉTVÁGYAT HOZZÁ.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek




Szöveges kommentek