Virslis táska
Nálunk vacsorára készült.
Jó étvágyat!
Elkészítés
- 1
Langyos tejben az élesztőt kevés cukorral felfuttatjuk.
- 2
Alapanyagokat össze gyúrjuk 30-45 percet kelesztjük meleg helyen..
- 3
Addig a virsliket, tetszés szerint daraboljuk. Én négybe vágtam őket.
- 4
Ha megkelt a tészta kinyújtjuk, majd téglalapokat vágunk.
- 5
Én ketchupot kentem a tésztára, de barmit lehet ízlés szerint. A virsliket rá tesszük és felhajtjuk.
- 6
Tojással megkenjük őket és reszelt sajtot szórunk a tetejére.
- 7
Előmelegített sütőbe tesszük. Szép aranybarnára sütjük.
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/3378772





Szöveges kommentek