Amerikai csokis teasütemény 🍪

Nikolett Hegedűs @niki_hgds_70
Amerikai csokis teasütemény 🍪
Elkészítés
- 1
A sütőt előmelegítjük (180 C-ra). A vajat kikeverjük a cukorral és a tojással, vaníliás cukorral. (A kakaósnál kakaóporral.)
- 2
Hozzáadjuk a csokikat és a sütőport.
- 3
Most jöhet a liszt és annyi, hogy jó massza legyen, ne folyékony.
- 4
Tepsire golyókat halmozunk belőle, és lenyomkodjuk. Ne tegyük közvetlenül egymás mellé őket, hagyjunk helyet köztük. A tetejükre szórhatunk vaníliás cukrot is.
- 5
Kb. 10 perc alatt megsül.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/4420309




Szöveges kommentek