Elkészítés
- 1
A palacsinta tésztát kisütöm, a túrót villával áttöröm, 1 Cs. V. Cukrot hozzáadok, fél doboz tejfölt hozzáadom kikeverem, megtöltöm a ő feltekerem egymás mellé helyezem a kivajazott kimorzsázott jénai edénybe. A tejföl másik felét kikeverem egy db tojással és adok hozzá még egy, v. Cukrot, szép egyenletesen megpróbáltam ráönteni ezt a krémes tejfölt a palacsinákra és a sütőbe tettem míg barna nem lett. Jó étvágyat hozzá! 😃.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/8602356




Szöveges kommentek