Gaálné Szél Julianna
Gaálné Szél Julianna @Gaalne_Szel_Julianna
Köszönöm a receptet, könnyű, foszlós lett a tésztája. Én kicsit több tejet raktam bele, mert túl keménynek találtam a tésztát.
viola53
viola53 @v1953130_
Biztos olyan finom mint amennyire szép gratulálok a munkádhoz