
Kommentek
Rakott karfiol

sajomarti @sajomarti1959
Nagyon jól hangzik, de miért kell másfél óra, ha minden elő van sütve-főzve?

Ki Csi @cook_7668230
Ennek több oka van:
1. Mi mindent jól átsütve/megfőzve szeretünk.
2. Ettől finom édeskés ízű lesz az alsó réteg karfiol.
3. Régi tűzhelyünk van :)
1. Mi mindent jól átsütve/megfőzve szeretünk.
2. Ettől finom édeskés ízű lesz az alsó réteg karfiol.
3. Régi tűzhelyünk van :)

