Péter Rozália
Péter Rozália @cook_rozi50
Akkor én török vagyok, mert így szoktam sütni a minden féle májat, még a borjúmáj szeleteket is.... és merész vagyok, mert a szilvaragu a kedvenceim közé tartozik. :-)