
Kommentek
Az én pihe-puha mézeskalácsom

Hornacsek Gabriella @gabriella_hornacsek
Szia, tetszik a recepted, ki szeretném próbàlni, annyi segítséget adj kérlek, milyen hőfokon, és légkeverés, vagy nem? Előre is köszönöm az információkat,

Ancsyka001 @ancsyka_001
@gabriella_hornacsek Szia! Örülök, hogy tetszik a recept! 180 C fokon szoktam sütni, kb. 8-10 percig, légkeverés nélkül, alsó-felső sütésen, a sütő középső részében, amíg szép aranyszínűek lesznek. A sütési idő sütőfüggő, gyorsan sül, figyelj rá! Ha elkészültek, mutasd és írd meg, hogyan sikerült! Kellemes sütögetést!
(szerkesztve)

🌪Lasek Adrienn🌪 @lasekadrienn
Szia. Ha a fuszerkeverek sütőporos akkor a szodabikarbona elhagyhato? ☺️

Ancsyka001 @ancsyka_001
Szia! Meg nem probaltam mezeskalacsot sutoporral sutni...illetve nem tudom, hogy az altalad irt fuszerkeverek mennyi sutoport tartalmaz. Altalanossagban a szodabikarbona helyettesitheto a sutoporral, a sütőpor mennyiségét a 2-3x-osára kell emelni, hogy ugyanaz legyen az eredmény, mint szódabikarbónával. Ennek fuggvenyeben talan mukodhet, de biztosat sajnos nem tudok irni....
Haraszti Judit @cook_12422354
A világon a legjobb mézeskalács recept. Az 5 éves fiam olyan válogatós hogy még, de ezt imádja. Köszönöm a receptet!

Ancsyka001 @ancsyka_001
Nagyon örülök, hogy nálatok is bevált a recept és a kisfiad is imádja! Köszönöm a visszajelzést, kedves egészségetekre! Kellemes ünnepeket!


