
Kommentek
Tojás nélküli palacsinta
Mónika Pocsainé Markó @Petike18_
Gyerkőc reggelre palacsintàt kért, mikor hozzàfogtam, ràjöttem, hogy nincs itthon tojàs. A recepted húzott ki a bajból😊
Magam sem hittem volna, de nagyon finom lett 😉 Nagyon szépen köszönöm!!
Magam sem hittem volna, de nagyon finom lett 😉 Nagyon szépen köszönöm!!

Ági Knapp @agiknapp
Hasonlóképp vagyok én is. Vacsorára kérte, de én már le nem megyek tojásért… úgyhogy most itt sütögetek egy hadseregre valót 😅

Adri @cook_11920060
Duplázom mindig, 25 darab jön ki úgy belőle. Az én lisztem mindig szomjas, úgyhogy teszek hozzá extra vizet/tejet, plusz vaníliás cukrot. A tojásallergiás kislányom nagyon szereti ☺️
(szerkesztve)

gyuvera @cook_6551725
Isteni lett! Én kihagytam belőle a cukrot, és még így is isteni lett. 🥰 Imádom

Lily @cook_111841394
Többször csináltam már, legtöbbször tej nélkül, és úgy is tökéletes, soha nem ragadt le :)
