
Kedves Évikém, már rég lementettem a receptet és most sikerült elkészíteni. Nagy örömmel tudatom, hogy ízlett mindenkinek. Köszi a recepetet. Szép napot kívánok. Puszillak😘😘😘

Erika @Erika_77Nadszeg
Hűha Ibikém ez fantasztikus lett! Kedves egészségetekre váljék! Szép napot nektek! Puszi 👍🥰♥️

Törzsök Éva @torzsok_eva
Ibike, nagyon guszta lett, örülök hogy elkészítetted, és annak meg főleg, hogy ízlett is nektek! Kedves egészségetekre! Puszi😘😍❤️

Biro Ibi @cook_6552363
Köszönöm Vica édes,türhetően megvagyok.🤗 Remélem hamarosan aktívabb leszek. Puszillak,szép estét 😘💖✨



