A tészta szuper, azt használtam fel a receptből, a többi “amit a hűtôben találtam” volt :D
Mária Harsányi
Mária Harsányi @htundy04
Ahogy kell Anita! 😆 Ügyes vagy! Örülök, hogy bevált!