
Erika édes, már nagyon rég lementettem a receptet. Csak most tudtam elkészíteni, igaz két rendben. A képen levő, a reggeli, amit barna lisztből állítottam össze. Nagyon pontosak az adagok, szuper lett és egy dupla adag most a sütőben mivel hamar elfogyott, alig volt elég a reggeli. Köszi a receptet. Puszi😘😘😘

Erika @Erika_77Nadszeg
Drága Ibikém! Ez aztán az igazi meglepi! Hű de jól néz ki, nem csoda ha elfogyott 😀. Örülök, hogy ízlett nektek is és köszönöm szépen, hogy elkészítetted! Kedves egészségetekre váljék! További szép estét nektek! Puszika 🥰🥰🥰



