henigrosz
henigrosz @henigrosz
Finom lett és kiadós. Én kacsasütőben, lefedve sütöttem 1 órát, majd pirítottam 10 percig. Combokkal mindig pórul járok, ha fedetlenül sütöm 😜 Köszönöm a receptet 🌷