Kókusz tekercs

Anyukám mindig azt mondta nincs lakodom ez a süti nélkül. Ez így igaz Kedvenc süteményem sokáig eláll és egyből finom puha.
Kókusz tekercs
Anyukám mindig azt mondta nincs lakodom ez a süti nélkül. Ez így igaz Kedvenc süteményem sokáig eláll és egyből finom puha.
Elkészítés
- 1
A margarint elmorzsoljuk a liszttel.
- 2
Hozzáöntjük a langyos tejben felfuttatott élesztőt és a 3 tojássárgáját, összegyúrjuk. Ha kíván még lisztet, tehetünk hozzá. Lágy tésztát kell kapni.
- 3
A tésztát 3 részre osztjuk és rövid ideig pihentetjük. Én nem szoktam addig szétosztani, amíg nem csinálom meg a krémet. /van úgy, hogy több darabra vágtam szét a tésztát /
- 4
A 3 tojásfehérjét a porcukorral gőz fölött kemény habbá verem és a kókuszreszeléket belekeverem. /Ha van maradék tojásfehérje nyugodtan hozzátehetjük, így nem kell félni, hogy nem lesz elég a krém. Amennyi tojásfehérjét teszek hozzá +10 dkg porcukor kell hozzá. /
- 5
A tésztát vékonyan kinyújtom és megkenem a kókuszos habbal. Össze sodorjuk és Kb. fél cm vastagra felszelem.
- 6
Sütőpapírral bélelt tepsibe rakom. Előmelegített sütőben halvány sárgára sütöm. Ügyeljünk, mert ha megbarnul a tészta, a kókusz keserű lesz.
- 7
Én 200 C fokos sütőben alsó-felső 10-15 percig sütöm de sütőtől függ mennyi idő.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek





Szöveges kommentek