Rizslisztes piskóta

Hedianya @H0715
Piskóta hozzávalóit kikeverem. Előmelegített sütőben (180C’) megsütöm, sütőpapírral bélelt tepsiben.
Ha megsült, konyharuhába feltekerem és hagyom kihűlni.
Végül megtöltöm a túrós krémmel.
Szeletelem, ne lepődj meg, mert kicsit gumis a rizsliszt tészta.😉
Én dupláztam az eredeti mennyiséget, ezért lett 6 ek liszt, 6 tojás...
Rizslisztes piskóta
Piskóta hozzávalóit kikeverem. Előmelegített sütőben (180C’) megsütöm, sütőpapírral bélelt tepsiben.
Ha megsült, konyharuhába feltekerem és hagyom kihűlni.
Végül megtöltöm a túrós krémmel.
Szeletelem, ne lepődj meg, mert kicsit gumis a rizsliszt tészta.😉
Én dupláztam az eredeti mennyiséget, ezért lett 6 ek liszt, 6 tojás...
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/13316681






Szöveges kommentek