Cseresznye lekvár 🍒édesítőszerrel

Hedianya @H0715
Leszedem a cseresznyét😀kimagozom. Egy nagy fazékba teszem, amit összetörök krumplinyomóval. Ízesítem és hozzáadom a quittint. 1 kg = 1 tasak
Ha felforrt, kimerem az üvegekbe, majd fejtetőre fektetem és megvárom még kihűl.
Cseresznye lekvár 🍒édesítőszerrel
Leszedem a cseresznyét😀kimagozom. Egy nagy fazékba teszem, amit összetörök krumplinyomóval. Ízesítem és hozzáadom a quittint. 1 kg = 1 tasak
Ha felforrt, kimerem az üvegekbe, majd fejtetőre fektetem és megvárom még kihűl.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/13579679






Szöveges kommentek