Elkészítés
- 1
Krémet készítjük először, legyen ideje kihűlni.
Egy edénybe tesszük a cukrot, van. cukrot, tojást, van extraktot és kikeverjük. Hozzáadjuk a 200 ml tejet, lisztet simára keverjük, sűrű krémet főzünk. Hőről levéve hozzáadjuk a vajat simára keverjük, fóliával letakarjuk, kihűtjük. - 2
A levelestésztát kb. 1, 5 cm széles csíkokra vágjuk 200* 15 perc alatt megsütjük.
- 3
Tejszínt Kemény habbá felverjük, belekeverjük a kihűlt krémet.
- 4
Sütőpapírra keresztbe kenünk egy 10-15 cm a krémből. Ráhelyezünk 6drb leveles tésztabol, megkenjük a krémmel, erre 5 drb tésztát teszünk újra krém, 4 drb tészta és bekenjük az egész rombusz formát. Feltekerjük a sütőpapírt (plussz fóliába is tekerhetjük)és kb. 5 órára hűtőbe tesszük.
- 5
Felszeletelve tálaljuk.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek















Szöveges kommentek