Elkészítés
- 1
A tejet a cukorral és a margarinnal feltesszük főzni, amikor minden elolvad hozzákeverjük a csokolàdèt, levesszük a tűzhelyről, hozzákeverjük a diót, darált kekszet.
- 2
A fagyasztott narancsot kislyuku reszelőn lereszeljűk az egèszet. Ez kicsit kellemetlen, egy konyharuhával fogjuk mert nagyon hideg.
- 3
A narancsot is a masszàhoz keverjük, amikor kihűlt a töltelék megtöltjük az ostyalapokat. Én 5 darabot használtam, de elég vékony így a töltelék, 4 ostyalapot ajànlok inkább.
- 4
A tetejère olvasztott csoki is kerülhet, díszíthetjük kandirozottnarancshèjjal is...
- 5
Nagyon finom narancsos íz ;)
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/15827781





Szöveges kommentek