Rakott tészta

A párom egy nap azt mondta, hogy ő ma rakott tésztát szeretni enni. Ezért fogtam magam és ami épp volt itthon a hűtőben azt beleraktam, így született meg ez az isteni rakott penne 😋
Rakott tészta
A párom egy nap azt mondta, hogy ő ma rakott tésztát szeretni enni. Ezért fogtam magam és ami épp volt itthon a hűtőben azt beleraktam, így született meg ez az isteni rakott penne 😋
Elkészítés
- 1
A tésztát megfőzöm.
- 2
A kockára vágott császárszalonnát pici olajon lepirítom és hozzáadom a felszeletelt gombát. Pár percig párolom amíg a gomba kicsit összemegy.
- 3
Hozzádobom a felkarikázott hagymát és a kukoricát. Sózom borsozom és pár percig párolom amíg az ízek összeérnek.
- 4
Beleöntöm a tejszínt, forralok rajta egyet és összekeverem a megfőtt, leszűrt tésztával.
- 5
Egy hőálló tálba öntöm és sajtot reszelek a tetejére. Sütőbe tolom és aranybarnára pirítom rajta a sajtot.
Jó étvágyat! :)
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek











Szöveges kommentek