Mirinda át gondolva
Ezt én gondoltam hogy így csinálom!
Elkészítés
- 1
A tojásfehérjét kemény habbá verjük közben hozzáadjuk az olajat utána a tojássárgáját, negyed részt át öntök egy másik tálba, a lisztes rész negyedébe a kakaót teszem, a másik sima marad
- 2
Ketté vágom a tésztát. Hagyom hűlni. Közben a maszkarponét kikeverem cukorral hozzáadjuk a pudingot, és 1, 2dc tejszínnel keverem tovább a krémet
- 3
Megkenem a kihűlt tésztát a krémmel.
- 4
Utána díszítem tejszihabbal
Jó étvágyat hozzá 🙂
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/16164617











Szöveges kommentek