Tepsiben sült zöldségek🍠🥕🥔🧅🧀

Krémes, sajtos zöldségek. Önmagában is nagyon finom, de akár köret is lehet valamilyen husi mellé.
Tepsiben sült zöldségek🍠🥕🥔🧅🧀
Krémes, sajtos zöldségek. Önmagában is nagyon finom, de akár köret is lehet valamilyen husi mellé.
Elkészítés
- 1
A kelbimbókat tisztítsuk meg és vágjuk ketté, a krumplikat, lilahagymát vágjuk nagyobb kockákra, a sárgarépát karikázzuk fel egy nagyobb tálba.
- 2
Egy tepsit vagy jénait kenjünk ki vajjal, borítsuk bele a zöldségeket, szórjuk meg sóval, borssal, olívaolajjal és jól keverjük össze. Készítsük el a besamel mártást. A vajat olvasszuk fel, szórjuk meg liszttel, majd apránként adjuk hozzá a felmelegített tejet, főzzük sűrűre, ízesítsük sóval, borssal, szerecsendióval. Ha már elég sűrű adjuk hozzá a reszelt sajtot és még addig főzzük amíg az felolvad.
- 3
Ezt a mártást öntsük rá a zöldségekre, keverjük jól össze. Tetejét szórjuk meg reszelt sajttal.
- 4
Takarjuk le alufóliával és 180 C fokra előmelegített sütőben süssük kb. 45 percig, majd vegyük le róla a fóliát és pirítsuk még 10-15 percig. Ha kicsit kihűlt találhatjuk is. Jó étvágyat annak aki elkészíti!☺️
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek














Szöveges kommentek