Farsangi maszkok
Unokám ovis csoportjába készítettem a gyerekeknek.
Elkészítés
- 1
A száraz hozzávalókat összekeverjük, majd elmorzsoljuk a margarinnal. Hozzáadjuk a 2 tojássárgáját és a citrom levét. Összegyúrjuk.
Min. 1 órára hűtőbe rakjuk. 0, 4 cm vastagra nyújtjuk, farsangi kiszúróval kiszaggatjuk.
180 C fokos sütőben középen 10 percig sütjük-az alja ha kezd barnulni kivehetjük. - 2
Cukormázat sárgára színeztem azzal vontam be, majd megszórtam színes cukorgyönggyel.
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/16832138



Szöveges kommentek