Mákosguba vaníliakrémmel

8 éves lehettem, mikor nagynéném készítette egyszerűbb verzióban...csodálkozva kérdeztem: mi ez, mert nagyon finom!😊 Azóta is szeretem, én extrákkal készítem,♡ van amikor madártejjel vagy vaníliakrémmel, kis mézzel lecsurgatva...
Mákosguba vaníliakrémmel
8 éves lehettem, mikor nagynéném készítette egyszerűbb verzióban...csodálkozva kérdeztem: mi ez, mert nagyon finom!😊 Azóta is szeretem, én extrákkal készítem,♡ van amikor madártejjel vagy vaníliakrémmel, kis mézzel lecsurgatva...
Elkészítés
- 1
A kifliket karikázzuk és sütőben megpirítjuk.
- 2
A tojások sárgáját a vanília cukorral, a citrom reszelt héjával, porcukorral, mákkal összekeverjük, majd felöntjük 4 dl langyos tejjel.
- 3
Ezt ráöntjük a pirított kiflikarikákra, majd óvatosan átforgatjuk. Hagyjuk, hogy felszívja magát. Addig elkészítjük 2 dl tejjel és a kristály cukorral a vaníliakrémet.
- 4
A guba felét kivajazott tűzálló tálba tesszük.
- 5
Erre ráhalmozzuk a vaníliakrémet. Majd a guba másik felét.
- 6
A tojásfehérjét kevés porccukorral kemény habbá verjük. És ráhalmozzuk a guba tetejére.
- 7
170 C-on 20 perc alatt készre sütjük. Tálaláskor mézet csurgattam rá. Jó étvágyat!
Hasonló receptek
További ajánlott receptek










Szöveges kommentek