Ínyenc zabkása
Szeretem, mert nagyon sokféleképpen lehet elkészíteni.
Elkészítés
- 1
A hozzávalókat összekeverjük egy tálkában és a forró vizet ráöntjük. Picit várunk, és jó ízűen megesszük. A víz mennyiségét lehet változtatni, mert a zabpehely és a chia mag is megszívja magát. Van aki sűrűbben vagy kissé hígabb szereti. Ízlés szerint kell az édesítő szert is használni. Lehet az méz - cukor - édesítőszer.
- 2
Jó étvágyat!
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/4488676




Szöveges kommentek