Kakaós, zabpelyhes keksz

Török Sándorné @cook_7314540
Nagyon szeretem és csak ajánlani tudom mindenkinek. Kezdőknek is remek, ha hírtelen kell egy kis nasit összedobni.
Kakaós, zabpelyhes keksz
Nagyon szeretem és csak ajánlani tudom mindenkinek. Kezdőknek is remek, ha hírtelen kell egy kis nasit összedobni.
Elkészítés
- 1
A hozzávalókat összegyúrjuk és dió nagyságú golyókat formálunk.
- 2
Sütőpapíros tepsin, 170 C-os sütőben kb. 15 perc alatt megsütjük. Nem szabad túlsütni, mert csak kiszárad, ha az alja kezd barnulni, már szedhetjük is ki. Zárt dobozban nem szárad ki, puha omlós marad napok múlva is.
- 3
Jó étvágyat hozzá!
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/4506200





Szöveges kommentek